asd

KALİTE POLİTİKAMIZ

Maksimum kalite için kalite kontrol ve analiz sürecini hammadde girişinden finishing işlemlerine kadar kimya ve kalite kontrol laboratuvarlarında gerçekleştiriyoruz.

Sürekli inovasyona açık canlı bir ekip ruhuyla bilgi gelişimine değer vererek üretimimizi geliştiriyoruz. YazırTekstil, Oeko-Tex Standart 100, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları sertifikalarıyla üretim kalitesi onaylanmış, insan sağlığını tehdit etmeyen ürünleriyle iş güvenliği ve çevreye saygı konularında duyarlı bir kurum olarak faaliyet gösteren bir firma olarak modern üretimine devam etmektedir.

TEKNİK TEKSTİL

Kumaşlara sert- soft- buruşmaz- apreler yardımıyla kullanım alanlarına göre rahatlık sağlayacak özellikler kazandırabilmekte, derecelendirilmiş orantılarla müşteriye sunulmaktadır. Her üretimin mutlaka düzenli en, gramaj kontrolleri, pH ve renk haslığı, çekmezlik, mukavemet testleri labaratuvar ortamında değerlendirilerek müşterimize sunulmaktadır. Askeri alanda kullanılan Sert apreli tül ve file kumaşlar, gelinlik sektöründe kullanılan buruşmaz-sert ve yumuşak tuşeli tül kumaşlar, ayakkabı sektöründe kullanılan süspansiyonlu air file, lakost kumaşlar,alkandra, bayrak kumaşları firmamızın sürekli ürettiği teknik kumaşlar içerisinde yer almaktadır.

NANO TEKNOLOJİ

ANTİBAKTERİYAL KUMAŞLAR

Küf, mantar ve bakterilere karşı kumaşı koruyan bir kimyasal işlemdir. Bu işlemde yüzeyi aktif kimyasal ile kaplanan kumaş antibakteriyel özellik kazanmaktadır. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu uygulama Oeko-tex 100 standardına uygundur.

SU-İTİCİ LEKE-TUTMAZ  KUMAŞLAR

Su, yağ ve kiri kumaşın emmemesi için uygulanan bir bitim işlemidir. Ev tekstil, giyim ayakkabı alanlarında tercih edebilecek bir işlemdir.

GÜÇ-TUTUŞUR KUMAŞLAR

Güç tutuşur özellik, 100% Polyester ürünlerde finish prosesleri esnasında yapılan özel bir uygulama ile yüksek ısılara karşı dayanımı artırmakta ve tutuşmayı geciktirmektedir.